Vaxoral® 3,5 - mg Çocuklar İçin Kapsül

Ürün Bilgisi
Net Miktar:
30 Kapsül
Form:
Kapsül
Etkin Madde:
3,5 mg OM85-BV Streptecoccus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniae, Streptecoccus viridans, Klebsiella ozoneae

Her bir kapsül içerisinde etkin madde olarak 3,5 mg Haemophilus influenzae, Streptococcus (Diplococcus) pneumoniae, Klebsiella pneumoniae ssp. pneumoniae ve ssp. ozaenae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes ve sanguinis (viridans), Moraxella (Branhamella/Neisseria) catarrhal’den elde edilen liyofilize bakteri lizatı içermektedir.

Solunum yolunun tekrarlayan enfeksiyonlarında koruyucu olarak ve kronik bronşitin akut enfeksiyöz alevlenmelerinde ve akut solunum yolu enfeksiyonlarında ana tedaviye yardımcı olarak kullanılır.

VAXORAL® 6 ay – 12 yaş arası çocuklarda;

Koruyucu ve destek tedavi; 3 ay süreyle her ay ardarda 10 gün aç karnına günde bir kapsül şeklinde kullanılır.

Akut semptomların tedavisi; Semptomlar kaybolana kadar (en az 10 gün) aç karnına günde bir kapsül şeklinde kullanılır. Antibiyotiklerin gerekli olduğu vakalarda “VAXORAL®” tercihen başlangıcından itibaren antibiyotik tedavisiyle birlikte uygulanmalıdır.

VAXORAL® ağızdan, aç karnına, bir bardak su ile alınır. Kapsüllerin yutulmasında güçlük çekilirse VAXORAL® kapsül açılabilir ve kapsül içeriği bir içeceğe (su, meyve suyu, süt v.b.) boşaltılabilir.

Kapsül

ASRAP