Vaxoral® 7 mg - Yetişkinler İçin Kapsül

Ürün Bilgisi
Net Miktar:
30 Kapsül
Form:
Kapsül
Etkin Madde:
7 mg OM85-BV Streptecoccus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumoniae, Streptecoccus viridans, Klebsiella ozoneae

Her bir kapsül etkin madde olarak 7 mg Haemophilus influenzae, Streptococcus (Diplococcus) pneumoniae, Klebsiella pneumoniae ssp. pneumoniae ve ssp. ozaenae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes ve sanguinis (viridans), Moraxella (Branhamella/Neisseria) catarrhal’den elde edilen liyofilize bakteri lizatı içermektedir.

Solunum yolunun tekrarlayan enfeksiyonlarında koruyucu olarak ve kronik bronşitin akut enfeksiyöz alevlenmelerinde ve akut solunum yolu enfeksiyonlarında ana tedaviye yardımcı olarak kullanılır.

VAXORAL® 6 ay – 12 yaş arası çocuklarda;

Koruyucu ve destek tedavi; 3 ay süreyle her ay ardarda 10 gün aç karnına günde bir kapsül şeklinde kullanılır.

Akut semptomların tedavisi; Semptomlar kaybolana kadar (en az 10 gün) aç karnına günde bir kapsül şeklinde kullanılır. Antibiyotiklerin gerekli olduğu vakalarda “VAXORAL®” tercihen başlangıcından itibaren antibiyotik tedavisiyle birlikte uygulanmalıdır.

VAXORAL® ağızdan, aç karnına, bir bardak su ile alınır. Kapsüllerin yutulmasında güçlük çekilirse VAXORAL® kapsül açılabilir ve kapsül içeriği bir içeceğe (su, meyve suyu, süt v.b.) boşaltılabilir.

Kapsül

ASRAP