ASSOS Pharmaceuticals
Hakkında

ASSOS İlaç, 1996 yılından itibaren, yerli sermaye ile faaliyetlerini sürdüren ve yeterli derecede çözüm sunulamayan tedavi alanlarını tespit edip,
bu alanlarda etkili ve güvenilir çözümler bulmayı amaçlayan bir sağlık kuruluşudur.

Değerlerimiz

Kuruluşundan bu yana, yeterli derecede çözüm sunulamayan tedavi alanlarını tespit eden şirketimiz, önemli yeniliklere öncülük ederek, hayati öneme sahip ürünleri Türk tıbbının kullanımına kazandırmaya devam etme amacındadır.

Sağlık sektöründe, ürünlerimizle ilgili doğru ve güvenilir bilgileri, hizmet verdiğimiz sağlık çalışanlarına etik kurallar çerçevesinde sunmak, başlıca amaçlarımız arasında yer almaktadır. Sektörel faaliyetlerimizde, kültürümüzde var olan sosyal, kültürel ve etik değerlere sahip çıkıyor, ulusal ve uluslararası bütün kurallara uygun çalışıyoruz.

Çalışmalarımızı, çevreye zarar vermeyecek ve onu gelecek kuşaklara aktarma konusunda gerekli özeni en üst düzeyde gösterecek şekilde gerçekleştiriyoruz.


ASSOS'lu Olmak

Organizasyonel gelişim bilinci ile çalışanlarımızın kurum kültürüne olumlu yönde katkıda bulunmalarını sağlamak amacındayız. Bu organizasyon içinde edinilen bilgiler ve kazanılan deneyimler ile, kurumumuzu Assos Akademisi haline getirmeye çalışıyoruz.


ASSOS'lu olmak veya daha fazla bilgi için

0216 612 9191

ASRAP