parallax background
 
 

Kariyer

Şirketimiz içerisinde oluşan açık pozisyonlara;
kurum kültürü, politikası ve hedeflerine uygun özellik ve yetkinliklere sahip adaylar istihdam etmekteyiz.
İşe alım sürecimiz şirketimize çeşitli yollardan (insankaynaklari@assospharma.com, internet sitemiz, www.kariyer.net) ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlamaktadır. Şirket içerisindeki açık pozisyonlarla ilgili yapılan iş başvuruları aday havuzumuzda toplanmaktadır. Aranılan pozisyonla ilgili gerekli yetkinliklere sahip ve pozisyon gerekliliklerine cevap veren başvurular, ilgili aday havuzumuza yönlendirilir. İşe alım sürecinde kullandığımız çeşitli araçlarla görüşme süreçleri tamamlanır. Uygun bulunan adaylara iş teklifinde bulunulur. Ardından adayın oryantasyon ve eğitim süreci başlar.

GELİŞİM

Çalışanın işe ve kurumsal süreçlere adapte olmasını sağlayacak, tüm bilgi, beceri ve öğrenme ihtiyacının karşılanmasına yönelik çalışmalar yapma amacındayız.
En önemli kaynağımız eğitimdir. Tüm eğitim ve geliştirme faaliyetlerimiz Assos Akademisi adı altında Uzman Eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Kişilerin gelişimlerini sağlayarak kariyerlerine yön verme hedefindeyiz. Bunun bir sonucu olarak yöneticilerimizi kendi içimizden çıkartıyor, onları Assos kültürü ile yetiştiriyor ve birlikte aynı hedefte ilerliyoruz.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini, en üst seviyeye taşımalarına katkıda bulunmak, mevcut görevlerinde yapabileceklerinin en iyisini yapmaları için gerekli desteği almalarını sağlamak, kuruma bağlılıklarını sürekli kılmak amacıyla performans yönetimine büyük önem veriyoruz. Performans değerlendirme, kurum içerisinde çeşitli İnsan Kaynakları uygulamaları ile birlikte gerçekleştirilmektedir. Performans Yönetimi, çalışanlarımıza, kendi başarılarını ve geliştirmeleri gereken yönlerini görmelerini sağlamakla birlikte, eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesine katkıda bulunan en önemli İnsan Kaynakları uygulamalarımız arasında yer almaktadır.

ASSOS’TA KARİYER

Adaylarımızı kendi kurum kültürümüze uygun olarak seçiyor, üst düzey eğitimlerden geçirerek sahaya veya görev alacağı pozisyona hazırlıyoruz. Saha çalışanlarımıza, sektörde unvan olarak adlandırılan “Tıbbi Mümessil” yerine, “Ürün Danışmanı” demeyi tercih ediyoruz. Çünkü eğitime çok önem veriyor ve ürünlerimizi yalnızca bilgimizle sunmayı hedefliyoruz. Assos İlaç olarak, hem merkez hem de saha yönetimi pozisyonlarında, yöneticilerimizi, yetiştirdiğimiz ve gelişimini sağladığımız çalışanlarımız arasından seçmeyi kurumsal prensiplerimizden biri olarak görüyoruz. Büyümeye devam eden kurumsal yapımız ile yeni doğan yönetici pozisyonlarını, kendi çalışanlarımız içerisinden seçmemiz ve yetiştirmemiz, ASSOS’ ta kariyer basamaklarının emin adımlarla ilerlenebileceğini göstermektedir.
ASRAP