Molien 300 ml Krem

Ürün Bilgisi
Kullanımı:
Gerekli sıklıkta kullanılır.
Net Miktar:
300 ml
Form:
Krem
İçerik:
Seramid 1, Seramid 3, Seramid 6-II, Kolesterol, Serbest Yağ Asidi, Skualan, Niasinamid, Shea Yağı, Hyaluronik Asit, Linoleik Asit


molien® Emollient Plus, Gelecek Jenerasyon Emolyen olarak isimlendirilen ve Emolyenlerden beklenen bütün faydalara ulaşmayı sağlayan yeni bir formüldür.
Daha etkili formülasyonlara erişmek amacıyla zaman içinde gitgide geliştirilen emolyenlerin içermesi gereken tüm bileşenleri, yüksek düzeyde ve kalitede bulundurur.
Buna göre;
Birinci Nesil Emolyenler veya Klasik Nemlendiriciler, nemi cilde hapseden içerikleri,
İkinci Nesil Emolyenler, cildin su tutma kapasitesini artıran hümektanları,
Üçüncü Nesil Emolyenler ise, deri bariyerinin onarılması ve güçlendirilmesine yardımcı olan fizyolojik lipitlerden Seramidleri (Seramid 1, Seramid 3, Seramid 6 II), Kolesterolü ve Serbest yağ asitlerini içerir.
Gelecek Jenerasyon Emolyen olan molien® Emollient Plus, yukarıdaki tüm içeriklere ek olarak özel bio-aktif içeriklerin de eklenmesiyle geliştirilmiş ve bu sayede bir emolyenden elde edilebilecek faydanın en üst düzeye çıkarılması sağlanmıştır. Bu biyolojik aktif içerikler;
• Helianthus Annuus Seed Oil içerisindeki Linoleik asit cilt bariyerinin önemli bir yapı taşıdır.
• Niasinamid cildin yağ dengesini düzenlenmesine, cilt tonunu eşitlenmesine ve kolajen sentezinin artırılmasına yardımcı olur.
• Linoleik asit ve Niasinamid ayrıca seramid yapımında da görev alır.
• Hyaluronik asit ve Gliserin cildi uzun süreli, etkili şekilde ve derinlemesine nemlendirir.
• Skualan nemi cilde hapseder; ciltte yağlı bir hisse neden olmadan pürüzsüz, ipeksi bir dokunuş sağlar ve cildin çevresel stresten korunmasına yardımcı olur.
• Shea Yağı yağ asitlerinden zengindir, kuru cildin hassasiyetini azaltarak, cildin yatıştırılmasına ve çevresel faktör kaynaklı tahrişlerden korunmasına yardımcı olur.
Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltlerde kullanıma uygundur. Hipoalerjeniktir. Non-komedojeniktir. Parfüm ve mineral yağ içermez. Çocuk ve yetişkinler için günlük yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Gerekli sıklıkta kullanılır.

Krem

ASRAP